Hotel, Restauracja Antonińska

Brak ocen

OSTROROGA, 8a, Leszno, Wielkopolskie,

Hotel, Restauracja Antonińska - Informacje

Liczba gości 180 zł / os

Restauracja Antonińska

...usytuowana w odrestaurowanym po dawnym folwarku budynku, zaprasza swoich Gości. Z myślą o historycznej wartości miejsca zadbaliśmy, by zachować charakter i klimat dawnej architektury. Naszym Gościom Szef Kuchni zaserwuje wyśmienitą kuchnię. Jako wykwalifikowany i doświadczony kucharz stanowi gwarancję najwyżej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw.

 

Taras Letni

...stanowi idealne miejsce na wypoczynek przy aromatycznej kawie i smacznych, domowych wypiekach. W sezonie wiosenno-letnim, zapraszamy na zielony Taras Letni z pięknym widokiem na antonińską okolicę.

 

Hotel

...usytuowany w antonińskim kompleksie został stworzony z myślą o Państwa indywidualnych potrzebach. Nasi Goście odnajdą w nim komfortowe i nowocześnie wyposażone pokoje.

 

Zapraszamy Państwa

…bardzo serdecznie i życzymy wielu przyjemnych chwil przy naszym skromnym udziale. Zespół Hotelu & Restauracji Antonińska.  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Hotel, Restauracja Antonińska lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram