Hotel Restauracja Gościniec Sucholeski

Brak ocen

ul. Sucholska 6, Suchy Las, Wielkopolskie,

Hotel Restauracja Gościniec Sucholeski - Informacje

Liczba gości od 40 do 70

Hotel Restauracja Gościniec Sucholeski

Wybierając się na wędrówkę w poszukiwaniu idealnego miejsca na organizację wesela nie sposób ominąć restauracji „Przedwiośnie” w słynnym ze swej gościnności Hotelu „Gościniec Sucholeski” w północnej sypialni Poznania – Suchym Lesie.

Restauracja Przedwiośnie to królestwo smaków, które powraca do najlepszych tradycji wielkopolskiej kuchni i domowej atmosfery. Przedwiośnie łączy tradycję z nutką nowoczesności. To restauracja rodzinna gdzie młodsze pokolenie ściera się ze starszym, gdzie staropolskie smaki odkrywane są w nowoczesnej odsłonie, piękne stylizowane meble przełamane są szkłem i blaskiem świec. To wszystko w połączeniu z pasją z jaką właściciele podchodzą do prowadzenia restauracji daje gwarancję smaku, profesjonalizmu, jakości i życzliwości.

Hotel posiada 20 pokoi dwuosobowych które udostępniamy dla gości weselnych w preferencyjnych cenach , pokój o podwyższonym standardzie który ofiarujemy młodym w ramach prezentu.

Ponad to służymy radą i doświadczeniem w doborze fotografa, muzyków, dekoracji oraz aranżacji całego przyjęcia.

Organizujemy przyjęcia ślubne już od 20 osób i wesela od 40 osób.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw

Hotel Restauracja Gościniec Sucholeski lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram