Hotel*** Restauracja Karczówka

Brak ocen

Karczówkowska 64, Kielce, Świętokrzyskie,

Hotel*** Restauracja Karczówka - Informacje

Liczba gości do 140

Hotel*** Restauracja Karczówka

Zapraszamy przyszłych nowożeńców do organizacji przyjęcia weselnego
w Hotelu *** Restauracji Karczówka

Dzień Ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Hotel**Restaurację Karczówka jako miejsce Waszego Wesela.Hotel** Restauracja Karczówka ze swoim wyjątkowym klimatem i lokalizacją na zboczu malowniczej góry Karczówki, jest idealnym miejscem dla takich uroczystości.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć pomoże w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej, dekoracji kwiatowej i ułożenia menu. Służymy również pomocą w wyborze tortu weselnego, fotografa, kamerzysty, samochodu, powozu konnego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

* Salę Bankietową na 140 osób

*
Salę Klubową na 70 osób

*
Salę Kominkową na 35 osób

Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu, aby wesele w naszym hotelu było niezapomnianym przeżyciem.

Dla każdej młodej pary oferujemy w prezencie apartament dla nowożeńców.

Nie zapomnieliśmy także o rodzicach i gościach pary młodej. Przygotowaliśmy z myślą o nich specjalne ceny noclegów. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu. Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy również osobiście, aby porozmawiać i uzgodnić szczegóły.

Serdecznie Zapraszamy!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Hotel*** Restauracja Karczówka lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram