Hotel - Restauracja Korona

Brak ocen

Litewska 33 b, Rzeszów, Podkarpackie,

Hotel - Restauracja Korona - Informacje

Liczba gości do 150

Hotel - Restauracja Korona

Hotel Korona w Rzeszowie to miejsce w którym niezwykły nastrój i dbałość o gości sprawią, że każdy pobyt Państwa u nas będzie wyjątkowy. Nasi goście cieszyć się będą wypoczynkiem w miejscu pełnym komfortu i spokoju. Na kuchnię dla smakoszy pragniemy zaprosić wszystkich gości do naszej Restauracji, gdzie menu przygotowane przez Szefa kuchni oraz sprawna i miła obsługa sprawią, że czas spędzony w niej będzie należał do niezapomnianych chwil.

Wspaniała uroczystość, przyjęcie okolicznościowe lub inne przyjęcie to tylko u nas!

Dzień ślubu jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas i dlatego proponujemy Państwu organizację przyjęcia właśnie u nas w Restauracji Korona. Profesjonalna i dyskretna obsługa wesela Restauracja przygotowana jest w sposób profesjonalny, zapewniając wszelkie wymagania i oczekiwania stawiane przez Państwa.

Pragniemy, aby w tym szczególnym dniu zapewnić Państwu jak i waszym gościom pełen komfort oraz miłą atmosferę. Nasz szef kuchni i jego wyśmienite potrawy oraz profesjonalna i miła obsługa sprawią, że przygotowane przyjęcie będzie dla Państwa w tym dniu szczególnym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci ucztujących jak i Młodej Pary.

Satysfakcja gości weselnych Szanowni Państwo organizując przyjęcie za pomocą naszej restauracji możecie być pewni, że zaproszeni goście będą mieli okazję uczestniczyć w wspaniałym przyjęciu zapadającym na długo we wspomnieniach.

Dla młodej pary Młodej parze proponujemy bezpłatny nocleg w stylowym apartamencie zarezerwowanym wyłącznie dla nowożeńców.

Zorganizowane przez nas przyjęcie marzeń
z pewnością będzie niezwykłą oprawą tego niepowtarzalnego dnia

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel - Restauracja Korona lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram