Hotel-Restauracja Pałacowa Grochowiska Szlacheckie

Brak ocen

Grochowiska Szlacheckie 2, Rogowo, Kujawsko-Pomorskie,

Hotel-Restauracja Pałacowa Grochowiska Szlacheckie - Informacje

Liczba gości od 2 do 120

 

Twoje miejsce na mapie marzeń

Nasz XVIII-wieczny pałacu otulony zielonym parkiem to miejsce przeniesione w trójwymiarową rzeczywistość wprost z leśmianowskiej poezji. Zatrzymaj się na chwilę i pozwól się oczarować. Poczuj jak cofają się wskazówki zegara, przenosząc Cię w pałacowy świat, w którym odkryjesz magię minionych epok oraz cudownego wypoczynku w rytmie wschodów i zachodów słońca. A wszystko to wystarczająco blisko, aby szybko przyjechać z Bydgoszczy, Torunia i Poznania, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby wielkomiejski zgiełk zamienił się w szum wiatru, trele ptaków i nastrojowe cykady świerszczy.

 

Wesele Marzeń

Subtelna aranżacja eleganckich sal weselnych i bajkowy park - to scenografia romantycznego filmu, w którym odegracie dwie główne role. Kiedy już powiecie sobie „Tak” i przyjmiecie pierwsze gratulacje, w naszym Pałacu czekać będzie na Was nastrojowe przyjęcie weselne. Sprawimy, że Wasze wesele wypełni niepowtarzalna atmosfera, nastrojowa muzyka i szampańska zabawa, którą będziecie wspominać z nostalgicznym uśmiechem.

 

Ślub i wesele pod dachem błękitnego nieba

Ślub cywilny pod 100letnim kasztanem lub nad romantycznym stawem - wybierz uroczy ślub na łonie natury z cykadami i śpiewem ptaków w tle. Po zachwycającej ceremonii ślubnej zaprosimy Was na wesele lub garden party do stylowych namiotów otulonych zielenią romantycznego parku.

 

Marzenia All Inclusive

Przejmiemy od Was wszystkie obowiązki organizacyjne, uzupełnimy każde życzenie o kreatywne propozycje i w najdrobniejszych szczegółach opracujemy scenariusz wesela, który przeniesie Wasze marzenia w trójwymiarową rzeczywistość.

Dostosujemy się do wszystkich Waszych wskazówek lub w ramach konkretnego budżetu zaproponujemy Wam autorskie menu pełne oryginalnych fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni.

 

Na życzenie:

* wynajmiemy dla Was stylowe auto z szoferem lub piękną bryczkę konną
* zaangażujemy kreatywnego fotografa i kamerzystę
* zarezerwujemy DJ’a lub zespół
* zaaranżujemy ślub cywilny w naszym parku pod zabytkowym kasztanem

 

Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy, dlatego zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wyjątkową atmosferę.

 

Skontaktujcie się z nami już dziś, abyśmy wspólnie mogli zaplanować wesele Waszych marzeń
Serdecznie zapraszamy po spełnione marzenia!

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Hotel-Restauracja Pałacowa Grochowiska Szlacheckie lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram