Hotel Rezydencja Solei

Brak ocen

ul. Wałecka 2, Poznań, Wielkopolskie,

Hotel Rezydencja Solei - Informacje

Liczba gości do 150

Hotel Rezydencja Solei

Hotel Rezydencja Solei położony jest w pobliżu jeziora Strzeszyńskiego. Otoczony zielenią, daje nie tylko upragniony spokój, lecz również idealne warunki do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego. 

W Hotelu Rezydencja Solei jesteście Państwo traktowani indywidualnie, a oferta jest spersonalizowana i w każdym elemencie dopasowana do Państwa potrzeb, życzeń i możliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru uroczystości weselnych. Dla nas to przedsięwzięcie nie jest zwykłą usługą biznesową. Pragniemy, aby przede wszystkim było niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników. Z niezwykłą starannością i precyzją pomożemy wybrać odpowiednie menu, muzykę, wystrój, oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały okres przygotowań, pełni zapału i kreatywności, gotowi spełniać wszystkie Państwa życzenia. 

W obiekcie znajdują się dwie sale bankietowe z widokiem na las. Na mniejsze przyjęcia do Państwa dyspozycji pozostaje również sala restauracyjna.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy klimatyzowaną oraz ogrzewaną salę namiotową w której organizujemy przyjęcia weselne nawet dla 150 osób z zachowaniem parkietu do tańca. Namiot usytuowany jest w malowniczej okolicy na skraju lasu. To wymarzone miejsce jest doskonałą opcją połączenia wesela razem z ceremonią ślubu cywilnego na łonie natury. Wesele w plenerze to pomysł, by nadać wydarzeniu unikalności, która sprawi, że pozostanie ono na dłużej w pamięci nie tylko nowożeńcom, ale także każdemu z zaproszonych gości weselnych. Dzięki profesjonalistom w naszym zespole, wesela plenerowe mają Państwo w Rezydencji Solei na wyciągnięcie ręki.

 

Do zobaczenia w Rezydencji Solei

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Hotel Rezydencja Solei lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram