Hotel Star-Dadaj

Brak ocen

Dadaj 8, Barczewo, Warmińsko-Mazurskie,

Hotel Star-Dadaj - Informacje

Liczba gości do 150

Hotel Star-Dadaj

Jeżeli przeglądacie Państwo naszą stronę to oznacza, że w niedługim czasie planujecie zorganizować Wesele – szczególne wydarzenie, które wymaga wyjątkowej oprawy.

Z wielką przyjemnością pomożemy Wam przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

Nasze 20-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych sprawiło, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.

Aby mieli Państwo pewność, że Wasze wesele będzie najlepszym na jakim byliście, zadbamy o wszystko. Zapewnimy Państwu idealnie dobrane menu, miłą i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych, zapewnimy pomoc w planowaniu, koordynowaniu i przebiegu przyjęcia.


Oferta

Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego każde przyjęcie organizowane w Hotelu Star Dadaj jest wydarzeniem ważnym nie tylko dla Was, ale i dla nas. Z największą dbałością i przyjemnością pomożemy Wam przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

Uprzejmie prosimy o traktowanie poniższych informacji jako naszą propozycję do dalszego skonkretyzowania (zmiana menu, ilości posiłków itp.).


Oferujemy pomoc w:

* organizacji ceremonii zaślubin w stylowym kościele w Ramsowie, oddalonym tylko 2 km od Hotelu Star Dadaj
* zorganizowaniu przejazdu Młodej Pary do miejsca imprezy weselnej np. bryczką lub samochodem
* stworzeniu oryginalnego stylu przyjęcia,
* wyborze oprawy muzycznej,
* stworzeniu wyjątkowego menu,
* wyborze alkoholi i tortu weselnego,


Zapewniamy:

* noclegi dla gości weselnych,
* pobyt w specjalnie przygotowanym dla Was apartamencie,
* pomoc przy wyborze profesjonalnych fotografików i kamerzystów, którzy niebanalnie i trwale uchwycą piękno uroczystości, możliwości wykorzystania pięknego terenu na jakim jest położony ośrodek do wykonania sesji zdjęciowej w plenerze,
* relaks Młodej Parze w naszym SPA,
* Pokój dla Nowożeńców i pokoje dla rodziców gratis,
* realizację najskrytszych marzeń i oryginalnych pomysłów.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na spotkanie na terenie obiektu prosimy o kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną za organizację Wesel w hotelu Star Dadaj pod numerem telefonu 666 055 092.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi

Hotel Star-Dadaj lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram