Hotel Stok

Brak ocen

ul. Jawornik 52A, Wisła, Śląskie,

Hotel Stok - Informacje

Liczba gości do 300

Hotel Stok

Witamy w Hotelu Stok w Wiśle położonym, w sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków największej polskiej rzeki Wisły.

Położenie naszego hotelu w górach powoduje iż jest to wymarzone miejsce, by podziwiać górską przyrodę, odnaleźć ślady historii regionu i góralskiej tradycji. Gęsta sieć szlaków turystycznych zachęca do pieszych wędrówek po jednym z najatrakcyjniejszych pasm górskich w Beskidach. Pasjonaci kultury będą usatysfakcjonowani, odkrywając w Wiśle i okolicy ciekawe muzea, wystawy etnograficzne oraz obiekty architektoniczne. Bliskość granicy państwowej zachęca do wykorzystania naszego hotelu jako bazy wypadowej do Czech i Słowacji.

Wyjątkowe walory krajobrazowe i turystyczne, wynikające z położenia obiektu w granicach otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, a także szereg atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości sprawiają, że pobyt w Hotelu STOK pozostaje niezapomniany.

 

 

*** Wesele ***

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Pragniemy Państwu pomóc, aby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy, aby na długo pozostawał w pamięci Waszej i Waszych bliskich.

 

Nasz doświadczony personel zapewni Państwu:

  • wykwintne i smaczne potrawy przygotowane wg tradycyjnych polskich receptur
  • elegancko przygotowane stoły weselne
  • profesjonalną i miłą obsługę

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 klimatyzowane sale:

  • bankietową dla 300 osób
  • 2 restauracje dla 120 osób
  • restaurację dla 60 osób

Przyjęcia weselne organizujemy już od 150 zł od osoby.

 

Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych gości.

 

 

A może wesele wśród zieleni w otoczeniu gór? Dysponujemy rozległym, ciekawie zagospodarowanym terenem przyległym do hotelu, umożliwiającym organizację ślubów i uroczystości weselnych w plenerze. Na życzenie Państwa zapewniamy oprawę muzyczną, eleganckie dekoracje oraz inne elementy związane z przyjęciem weselnym. Dla Państwa Młodych pokój studio gratis.

  

OFERTA WESELNA >KLIKNIJ

  

Serdecznie Zapraszamy!   

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Hotel Stok lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram