Hotel Vinnica***

Brak ocen

Sygneczów 1, Sygneczów, Małopolskie,

Hotel Vinnica*** - Informacje

Liczba gości od 100 do 400

Hotel Vinnica***

Vinnica to nowe miejsce w Małopolsce. Wyróżnia je atrakcyjna lokalizacja w Sygneczowie zaledwie 15 km od centrum Krakowa, tuż obok Kopalni Soli w Wieliczce.

To doskonałe miejsce do organizacji Przyjęć Weselnych (od 100 do 500 osób) jak również bankietów, konferencji i imprez firmowych.

Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w cichym i zielonym otoczeniu, z dala od smogu i zgiełku wielkiego miasta a jednocześnie w bliskiej odległości największych atrakcji południa Polski.

 

Długo i szczęśliwie zaczyna się tutaj!!

 

Hotel Vinnica *** posiada 2 duże w pełni wyposażone sale bankietowo-konferencyjne (Sala Szampańska i Sala Porto) oraz jedną małą salę konferencyjną. Służymy nie tylko infrastrukturą, ale także wsparciem specjalistów.

 

Świadcząc usługi gastronomiczne oferujemy naszą kreatywność, a także profesjonalne podejście do każdej imprezy. Naszym celem jest usługa na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Gości. W naszej Restauracji tworzyć będziemy wyjątkową kuchnię opartą na niecodziennych połączeniach smaków, które zaskakują każdego. Świeżość i ekologiczność to podstawy kuchni Vinnicy.

Hotel Vinnica**** jest urokliwym miejscem, idealnym dla osób, którzy pragną idealnego Wesela.

 

Posiadamy jeszcze wolne terminy na przyjęcia weselne w 2020 i 2021 roku 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel Vinnica*** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram