Hotel Vulcan

Brak ocen

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6a, Szczecin, Zachodniopomorskie,

Hotel Vulcan - Informacje

Liczba gości 175 zł / os

Hotel Vulcan

Vulcan to trzygwiazdkowy, kameralny hotel, który łączy w sobie nowoczesny design z atmosferą prywatności.71 Posiadamy 105 przestronnych pokoi i 5 eleganckich apartamentów, co pozwala na zakwaterowanie 195 osób.

Nasza filozofia jest prosta - chcemy pomóc Wam zaplanować i zorganizować niezapomnianą uroczystość, która odzwierciedli Wasz charakter i styl oraz pozostanie na zawsze w pamięci Waszej i Waszych Gości.

Pragniemy być na każdym kroku przygotowań. Nasza profesjonalna załoga, będzie służyć Państwu radą i pomocą oraz dzielić się ogromnym doświadczeniem, które posiada.

Nasza sala to ponad 400 m2 nowoczesnej przestrzeni, którą możemy dowolnie podzielić i zorganizować Państwa uroczystość w różnej formie i stylu.

W sali bankietowej możemy komfortowo ugościć do 250 osób z możliwością wyboru rodzaju stołów z wydzieloną częścią podłogi na parkiet taneczny. Sala jest w pełni  klimatyzowana i wyposażona w eleganckie, nastrojowe oświetlenie. 

Parze Młodej nocleg w apartamencie oferujemy gratis!
Parking dla gości dostępny jest za darmo.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Hotel Vulcan lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram