Hotel Warszawianka

Brak ocen

Jachranka 77, Serock, Mazowieckie,

Hotel Warszawianka - Informacje

Liczba gości do 400

Małżeństwo to podróż w nieznane, więc życzymy szczęśliwej podróży…

Cel, jaki sobie stawiamy, to przygotowanie wesela Państwa marzeń. Możliwe jest to nie tylko dzięki maksymalnemu zaangażowaniu całego personelu ale też dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyśmienitej kuchni oraz, co niezwykle ważne, indywidualnemu podejściu do każdego organizowanego w naszym Hotelu wydarzenia.

Na etapie przygotowań pomagamy dobrać odpowiednią salę i stosowne menu. Dla narzeczonych i ich rodziców organizujemy specjalne test panele, na których prezentowane są pozycje wybranego menu. Na tą okazję hotelowa cukiernia Le Gâteau przygotowuje wybrane smaki tortów, które można nie tylko obejrzeć ale też spróbować. Zapewniamy też pomoc przy wyborze oprawy muzycznej i dekoracji sali. Możemy zorganizować limuzynę lub inny wymarzony pojazd dla Nowożeńców oraz transport dla Gości weselnych. Doradzimy gdzie kupić kwiaty, wykonać makijaż ślubny czy fryzurę.

Sprawimy, że ten szczególny dla Państwa dzień zostanie zapamiętany na zawsze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery różne sale,
w których panują doskonałe warunki do zabawy w gronie Rodziny i Przyjaciół:

Sale Bankietowe przy Ogrodzie Japońskim
W nowoczesnej stylizacji, stonowanej kolorystyce, przestronne, klimatyzowane z pięknym widokiem na ogród japoński i wyjściem na przestronny taras. Sale dedykowane do przyjęć dla max. 120 osób.

Restauracja Galeria
Kameralna i klimatyzowana sala przeznaczona na organizację przyjęć dla 130 – 250 osób. Sala znajduje się w pobliżu jednego z wejść głównych do hotelu.

Sala Bankietowa w Yacht Clubie
Elegancka, klimatyzowana i nowoczesna sala z wyjściem na rozległy taras i widokiem na Narew, przeznaczona na organizację przyjęć dla 100 – 200 osób.

Sala Kongresowa
Piękna, największa sala Bankietowa w Hotelu, wysoka na 6 metrów z dużymi oknami i wyjątkowym czarnym dywanem w duże pomarańczowo czerwone kwiaty. Sala jest klimatyzowana, położona w pobliżu nowej Recepcji Hotelu. Idealne miejsce na przyjęcie dla 200 – 400 osób.
.

Kryształ, perła, diament
Organizacja przyjęcia weselnego wymaga mnóstwa przygotowań i ogromnego zaangażowania, dlatego warto powierzyć ją profesjonalistom. W hotelu Warszawianka czeka doświadczony zespół, który zadba o wszystkie detale. Koordynator przyjęć weselnych podczas planowania scenariusza imprezy pomoże wybrać dekoracje, oświetlenie, zaproponuje odpowiedni wystrój sali i ustawienie stołów. Omówi oprawę muzyczną, występy artystyczne i inne atrakcje wieczoru. Dla ułatwienia hotel przygotował trzy pakiety weselne: kryształowy, perłowy i diamentowy, które mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do tworzenia własnej koncepcji uroczystości. W pakietach oprócz organizacji przyjęcia znajdują się dodatkowe niespodzianki i prezenty dla Państwa Młodych - apartament na noc poślubną, pokoje dla rodziców nowożeńców, degustacja dań z menu weselnego czy romantyczna kolacja w pierwszą rocznicę ślubu.

Wyjątkowe miejsce
Hotel Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce wyjątkowe. Obiekt ma pełną infrastrukturę, cztery restauracje, ekskluzywne SPA (z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i masaży wykonywanych przez terapeutów z Filipin, Bali i Indii), prywatną plażę, Aqua Park z wieloma atrakcjami (w tym 90-metrową zjeżdżalnią), starannie zaaranżowaną zieleń z oczkami wodnymi, boiska sportowe i place zabaw dla dzieci. Można w nim organizować nie tylko przyjęcia weselne, ale też nietypowe zaręczyny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz, naturalnie, poprawiny. Do tego celu polecane jest miasteczko piknikowe lub Restauracja Chata. A po niezapomnianej zabawie Hotel Warszawianka umożliwi wszystkim gościom spokojny wypoczynek w rodzinnej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Hotel Warszawianka lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram