Hotel Zamek Ryn ****

Brak ocen

Plac Wolności 2, Ryn, Warmińsko-Mazurskie,

Hotel Zamek Ryn **** - Informacje

Liczba gości do 200

Hotel Zamek Ryn ****

Jest wiele wspaniałych hoteli. Jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak niepowtarzalną atmosferę, jaką można znaleźć w Hotelu Zamek Ryn

 

Pokoje w Hotelu Zamek Ryn usytuowane są w czterech skrzydłach zabytkowej budowli, noszących historyczne nazwy:

* Komturskie
* Rycerskie
* Myśliwskie
* Więzienne

 

Hotel oferuje 161 pokoi (1- i 2- osobowe pokoje oraz apartamenty, nawiązujące wystrojem do architektury zamku). Część z nich (21 pokoi) znajduje się w Willi Pod Zamkiem – klasycystycznej kamienicy, usytuowanej u stóp Zamku.

Posiadamy pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy wstęp do wszystkich pomieszczeń Hotelu dla osób z psem-przewodnikiem.

W Zamku obowiązuje zakaz palenia papierosów, z wyjątkiem wydzielonych miejsc.

 

Wesela

Hotel Zamek Ryn **** to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na Mazurach. Krzyżacki, XIV-wieczny zamek, usytuowany w sercu Mazur to doskonałe miejsce na rozpoczęcie nowej drogi życia.

 

Wielu Gości zdecydowało się już na celebrowanie ważnych momentów na efektownym, zadaszonym Dziedzińcu i w pięknych, gotyckich salach naszego Zamku. W ciągu kilku lat zorganizowaliśmy z powodzeniem małe przyjęcia, śluby cywilne i wielkie wesela, w których uczestniczyło nawet 400 gości.

 

Hotel Zamek Ryn współpracuje z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ, grafikami, fotografami, fryzjerami i wizażystami – chętnie rekomendujemy ich usługi naszym Gościom. Możliwe jest także zorganizowanie samej ceremonii zaślubin w murach Zamku.

 

Dział marketingu koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości tak, aby spełnił on oczekiwania naszych Gości. Szef Kuchni Ireneusz Koniuszek wraz z zespołem przygotowują specjalne menu zgodne z upodobaniami i oczekiwaniami Państwa Młodych i ich Gości.  

W sprawie przygotowania oferty specjalnie dla Państwa
- prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania.  
  

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Hotel Zamek Ryn **** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram