Hotel Zimowit ***

Brak ocen

Al. Armii Krajowej 4b, Rzeszów, Podkarpackie,

Hotel Zimowit *** - Informacje

Liczba gości do 300

Hotel Zimowit***

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit jest położony niedaleko centrum Rzeszowa przy obwodnicy A4, w sąsiedztwie Parku Papieskiego. Hotel dysponuje 53 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawek, w tym czterema przestrzennymi, świetnie wyposażonymi apartamentami.

W hotelu znajduje się elegancka restauracja serwująca dania kuchni regionalnej jak i europejskiej oraz sale konferencyjne. Jedna z sal konferencyjnych o powierzchni 180 m2 może pomieścić nawet 200 osób, dwie mniejsze przeznaczone są dla grup do 40 osób. W całym obiekcie dostępny jest internet Wi-FI.

Dla naszych gości korzystanie ze strefy saun jest bezpłatne. W obiekcie znajduje się również nowocześnie urządzony bar, w którym można odpocząć przy filiżance pysznej herbaty czy aromatycznej kawy.

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne. W piwnicach natomiast zlokalizowana jest strefa SPA , w której można skorzystać z sauny mokrej, sauny suchej oraz groty solnej.

Wesela

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień szczególny pod każdym względem bowiem w dniu tym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość... Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętować będziemy to jedyne w życiu wydarzenie - przyjęcie weselne…

Hotel Zimowit dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami: weselnymi mogącymi pomieścić łącznie aż 300 osób

Atuty przyjęcia weselnego w Hotelu Zimowit*** to:

* Profesjonalna obsługa
* Wykwintne dania kuchni staropolskiej i europejskiej, bogate menu, stoły tematyczne
* 150 miejsc noclegowych w komfortowo wyposaż
* Rabat 20% za nocleg dla Gości weselnych
* Pokój zabaw dla dzieci
* Bezpieczny, duży i bezpłatny parking
* Apartament z jacuzzi na noc poślubną dla Nowożeńców ze śniadaniem w prezencie

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Hotel Zimowit *** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram