Hotelik Atelier

Brak ocen

ul.Mickiewicza 31, Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie,

Hotelik Atelier - Informacje

Liczba gości 110 zł / os

Hotelik Atelier

Szanowni Państwo, Nasz Hotelik położony jest blisko centrum Biskupca. Bacznie obserwujemy rzeczywistość, wychodzimy naprzeciw wciąż zmieniającym się potrzebom i gustom konsumentów oraz im realnym możliwościom finansowym. Idąc, zatem dalej chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę atrakcyjnych i przystępnych cenowo usług.

Catering

Zapewniamy bogaty wybór przekąsek zimnych jak i ciepłych przygotowanych na wynos – z możliwością dowozu w pełnym formacie gotowego produktu, zapewniamy pełną zastawę z możliwością obsługi,

Imprezy okolicznościowe:

 • organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, spotkania biznesowe, Wigilię, Bal Sylwestrowy, dancingi, degustacje,
 • ponadto: szkolenia, konferencje, wystawy,
 • szeroki asortyment możliwości popieramy niebagatelną atmosferą i niskimi cenami

Nasza Baza noclegowa i atrakcje obejmują:

 • 24 miejsca noclegowe w standardzie (możliwość dodatkowych 10 miejsc), miejsce parkingowe wliczone w cenę. Ceny już od 115 PLN!!!, przewidujemy UPUSTY dla stałych klientów,
 • pokoje z dostępem do internetu
 • najlepszą w okolicy restaurację, uroczą kawiarnię,
 • gościom hotelowym zapewniamy całodzienne wyżywienie,
 • zapewniamy atrakcje dla grup zorganizowanych: paintball, przejażdżki bryczkami

Uwaga!!!
Otwarcie NOWEJ SALI na 130 osób!!! Już nastąpiło.
Będziemy gotowi spełniać więcej potrzeb - organizacja dużych wesel, konferencji, szkoleń
jak również Państwa pomysłów.

Przyjęcia Weselne

Uroczystość weselna jest szczególną okazją w życiu każdego z nas, który powiedział sakramentalne TAK. Szanując tak dostojną chwilę dokładamy wszelkich starań, aby wspólny wieczór Pary Młodej z Najbliższymi przebiegał w atmosferze szczęścia, szacunku, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Indywidualny sposób określania menu, fachowe porady, zaangażowanie personelu jak i wsparcie właścicielki lokalu obdarzonej szczególnym wyczuciem estetyki wystroju i dekoracji, pozwoli abyście Państwo byli nader zadowoleni z organizacji przejęcia w Hoteliku Atelier.

Uroczystości weselne odbywają się na dwóch poziomach. Poziom górny to Stół Weselny dla Pary Młodej wraz z Gośćmi mieszczący do 130 osób przy jednym wspólnym stole oraz dwa przestronne tarasy. Natomiast poziom dolny traktowany jest jako Sala Taneczna. Obydwie sale są w pełni klimatyzowane. Przestronny parking.

Uroczystości Weselne organizowane są już od 115.00 zł od osoby. Posiadamy do dyspozycji Pary Młodej samochód marki Jaguar w kolorze bordo wraz z dekoracją.

Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer 89 715 51 15 lub 609 107 389 w celu ustalenia szczegółów oraz konkretnej oferty menu i całej oprawy wesela:

 • organizacji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego
 • porad w doborze jakościowym i ilościowym menu weselnego
 • szykownym wystroju sal weselnych
 • organizacji „poprawin”
 • zamówieniu miejsc noclegowych dla gości weselnych (posiadamy 36 miejsc – w specjalnej cenie)

Dysponujemy również Salą Bordową, na której organizujemy kameralne Przyjęcia Weselne do 30 osób, Komunie, Urodziny, Imieniny lub inne uroczystości rodzinne.

Drodzy Państwo, nasze dotychczasowe działania przynoszą skutki, czego wymiernym efektem jest pójście krok dalej. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy Nową Salę, przygotowaną na różnorodne przyjęcia – a przede wszystkim WESELA, mogącą pomieścić nawet do 130 osób, jak również posiadamy do dyspozycji Pary Młodej samochód marki Jaguar.

Przyjęcia weselne odbywają się na dwóch poziomach. Poziom górny to Stół Weselny dla Pary Młodej wraz z Gośćmi oraz dwa przestronne tarasy. Natomiast poziom dolny traktowany jest jako Sala Taneczna. Na obydwu poziomach znajdują się toalety. Sale są w pełni klimatyzowane.

Przyjęcia Weselne są organizowane już od 110.00 zł od osoby!

Udogodnienia:

Hotelik Atelier lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram