INX Design Hotel

Brak ocen

Ul. Starowiślna 91, Kraków, Małopolskie,

INX Design Hotel - Informacje

Liczba gości 199 zł / os

INX Design Hotel

Wesele na krakowskim Kazimierzu

Stolica Małopolski - Kraków jest miejscem wprost stworzonym do celebrowania ważnych wydarzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji wesel. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi i niezwykłe wspomnienia w nietuzinkowym otoczeniu.

Kazimierz

INX Design Hotel **** usytuowany jest przy ulicy Starowiślnej 91, w jednej z najbardziej rozpoznawanych dzielnic Krakowa - Kazimierzu. Brukowane uliczki, zabytkowe kamienice i synagogi oraz niezliczone kafejki i restauracje tworzą niesamowitą atmosferę, której nie można się oprzeć. Ulica Starowiślna, przy której znajduje się Hotel w kilka minut doprowadzi Cię wprost na Rynek Główny, natomiast pobliskie Bulwary Wiślane są idealnym miejscem na popołudniowy spacer brzegiem Wisły.

Sala Weselna

Na potrzeby uroczystości oferujemy salę bankietową, znajdującą się na poziomie -1 naszego hotelu. Sala może pomieścić 120 osób przy dowolnie ustawionych stołach. Atutem sali są złote kolumny, podświetlane kamienie na ścianach oraz przeszklone ściany, zapewniające dostęp światła dziennego.

Wyjątkowe dekoracje

Nasza sala bankietowa to miejsce urzekające pod każdym względem. Stoły i krzesła są efektownie dekorowane, a profesjonalne oświetlenie sali stwarza atmosferę idealną do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Wiemy, jak bardzo w organizacji przyjęcia ślubnego liczą się detale.

Gwarantujemy:

* Noc poślubną dla Państwa Młodych w jednym z naszych apartamentów w romantycznej aranżacji
* Kompozycje smaków starannie dobrane do okoliczności oraz gustów naszych Gości
* Klimatyzowane i designerskie wnętrza sali weselnej
* Podstawową dekorację stołów
* Atrakcyjne ceny noclegów dla Gości weselnych
* Nasz czas - całonocne wsparcie koordynatora przyjęcia

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

INX Design Hotel lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram