Korona Park Klewinowo

Brak ocen

Klewinowo 116, Juchnowiec Kościelny, Podlaskie,

Korona Park Klewinowo - Informacje

Liczba gości do 200

Korona Park Klewinowo

Korona Park Klewinowo to elegancki, nowo powstały obiekt stworzony przede wszystkim z myślą o klientach dla których się liczy elegancja, otwartość na sugestię, wyjątkowy klimat oraz pełen profesjonalizm. Dopasujemy się do każdego klienta i dopełnimy wszelkich starań, aby spełnić nawet najśmielsze życzenia Gości. Jeśli zamierzacie Państwo zorganizować niezapomniane przyjęcie, które oczaruje Gości pieczołowicie przygotowaną regionalną kuchnią, zabawą do białego rana z dala od zgiełku miasta zapraszamy do nas o każdej porze roku. Nasze pełne zaangażowanie zaowocuje atmosferą, której nie da się zapomnieć, a specjalnie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 gustownie urządzone sale, które mogą pomieścić od 160 do 200 osób. Umożliwiamy również organizację przyjęcia w plenerze, dając możliwość wykorzystania całego terenu wokół obiektu.

Wesele w Korona Park Klewinowo to przyjemność dla Państwa, a dla nas ogromny zaszczyt, że możemy się do tego przyczynić.

Zapraszamy również do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak komunie, chrzciny, studniówki, jubileusze, spotkania rodzinne.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Korona Park Klewinowo lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram