Lisewski Dwór

Brak ocen

Lisewo 1, Gniewino, Pomorskie,

Lisewski Dwór - Informacje

Liczba gości do 250

Lisewski Dwór

Lisewski Dwór – jest oryginalnie odrestaurowanym obiektem dworsko-parkowym, znajdującym się w sercu Kaszub. Zarówno Dwór, namiot cateringowy, altana ślubna, park różany, mini zoo z placem zabaw dla dzieci i częścią rekreacyjną tworzą wspaniałe miejsce do zorganizowania uroczystości weselnych, i nie tylko na, najwyższym poziomie.

 

Sale restauracyjne mają możliwość pomieścić do 100 osób z zachowaniem wygodnego parkietu do tańca. Do dyspozycji gości weselnych Lisewski Dwór posiada również elegancki namiot cateringowy, który przyjmie jednorazowo do 250 gości. Na terenie obiektu znajduję się również urocza Altana Ślubna idealnie nadająca się na organizację Ślubu w plenerze.

 

Stylowo urządzone pokoje znajdujące się w Dworze jak i Gościńcu mogąc pomieścić do 68 osób. Zapewnią komfortowy wypoczynek wszystkim Gościom.

 

Organizujemy każdego rodzaju Imprezy okolicznościowe. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Gościa. Oferujemy również usługi w zakresie dekoracji sal, posiadamy piękną białą bryczkę oraz stylizowany samochód dla Pary Młodej. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Lisewski Dwór lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram