Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach

Brak ocen

ul. Leśna 7, Bogusze, Warmińsko-Mazurskie,

Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach - Informacje

Liczba gości do 200

Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach

Kompleksowe planowanie, przygotowanie oraz obsługa przyjęć weselnych w dwóch salach bankietowych, które mogą pomieścić 140 i 200 osób.

Uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, pozostaje w pamięci zarówno Młodej Pary i jak wszystkich Gości. Ważna jest uroda, klimat miejsca, perfekcyjna organizacja oraz profesjonalna obsługa przedsięwzięcia. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas tego wydarzenia każdy z Gości czuł się wyjątkowo i wspominał je przez długie lata. Wystrój i aranżacja naszych sal zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Nasz Konsultant Ślubny oraz obsługa Sali Bankietowej i Weselnej spełnia te wszystkie warunki i powierzając nam organizację wesela dokonują Państwo trafnego wyboru. Z największą przyjemnością pragniemy dopomóc Państwu w organizacji wesela, przygotowując specjały kulinarne, dzieląc się naszym doświadczeniem i ofiarowując swoją opiekę.

Wyjątkowa dbałość o szczegóły i spełnianie Waszych oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych i umiejętności uczyni tą uroczystość w Sali Bankietowej wyjątkowym. Atrakcją naszych Sal Bankietowych jest ich położenie, klimat oraz wiele innych niespodzianek dla Nowożeńców jedną z nich jest apartament dla nowożeńców, w którym miła i dyskretna obsługa pozwoli Państwu poczuć się jak w domu.

Ilość i jakość tradycyjnych potraw, smak domowych ciast i profesjonalna obsługa są gwarancją wspaniałego wesela.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Plac zabaw
Parking

Mazurski Ośrodek Szych w Boguszach lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram