Mazurski Raj Hotel***

Brak ocen

Piaski 5, Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie,

Mazurski Raj Hotel*** - Informacje

Liczba gości 150 zł / os

Wesele w Hotelu*** Mazurski Raj

 Ślub – jedna z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu. Aby pozostawiła po sobie niezapomniane wrażenia, niech uroczystość zwieńczy wspaniałe wesele. Mazury to idealne miejsce na jego organizację. Wyjątkowa oprawa, która zapewni błogi relaks w otoczeniu przepięknej przyrody, doskonałe warunki dla sesji zdjęciowej, a przede wszystkim doskonałą zabawę… To wszystko dla Par Młodych przygotował Mazurski Raj.

Organizacja wesela na Mazurach w naszym malowniczym obiekcie położonym tuż nad brzegiem jeziora Bełdany będzie trafną decyzją.

 Wesele na Mazurach: co oferujemy Parom Młodym?

Wesela na Mazurach w naszym obiekcie to wydarzenia niezwykłe. Dokładamy wszelkich starań, by Pary Młode i ich Goście bawili się u nas znakomicie, ciesząc się profesjonalną i kompleksową obsługą oraz pogodną atmosferą.

 Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania uroczystości zaślubin – ślub nad brzegiem jeziora spełni Wasze marzenia,
  • doskonale wyposażoną salę weselną, która może przyjąć do 200 Gości,
  • pełne zaplecze gastronomiczne – wykwintne, dopracowane do perfekcji menu, oparte na daniach lokalnych lub kuchni europejskiej,
  • kompleksowa obsługa na każdym etapie, pełne wsparcie organizacyjne – zadbamy, by wszyscy wspominali Wasz wyjątkowy dzień.

 Ruciane Nida to miejsce, gdzie można zorganizować np. przejażdżkę bryczką i wiele innych atrakcji. Pomożemy również znaleźć oprawę muzyczną, fotografa i doradzimy gdy chodzi o dekoracje sali, atrakcyjny cennik noclegów w naszym hotelu dla Waszych gości.

Mazury pozostawią po sobie piękne wspomnienia na całe życie! Aby ustalić wszystkie detale związane z uroczystością, skontaktuj się z naszym doradcą.

 Z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć tego wyjątkowego dnia! 

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Mazurski Raj Hotel*** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram