Pałac Alexandrinum

Brak ocen

Krubki-Górki 13a, Warszawa, Mazowieckie,

Pałac Alexandrinum - Informacje

Liczba gości od 30 do 180

Magiczne wesele w pałacu - wyjątkowa sala weselna pod Warszawą

W samym sercu 12-hektarowego Parku Krajobrazowego z XVIII wieku znajduje się pałac na wesele, w którym spełnią się Państwa marzenia o niezapomnianym przyjęciu. Przyjęciu, które za sprawą wyrafinowanych wnętrz, wykwintnych dań oraz profesjonalnej i dyskretnej obsługi stanie się najwspanialszym początkiem nowej, wspólnej Drogi Życia.

Pałac Alexandrinum to wyjątkowy hotel na wesele, w którym tradycja przenika się z nowoczesnością, a stylowe i klasyczne wnętrza zapewniają gościom komfort i wygodę. Nowożeńców oraz wszystkich uczestników przyjęcia weselnego zapraszamy do magicznego świata luksusu i elegancji oferując profesjonalne zabiegi SPA oraz pobyt w naszym hotelu.

Wykwintna kuchnia restauracji TREMO, inspirowana rodzimą kuchnią polską z nutą smaków z całego świata, to owoc doświadczeń Szefa Kuchni zdobytych w wielu prestiżowych hotelach, nie tylko europejskich. Niebanalne połączenia smaków i forma w jakiej są podane, zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Powitanie gości z uroczystym kieliszkiem szampana i przystawkami pass around może odbyć się na pałacowych tarasach. W eleganckim wnętrzu Pałacu przygotujemy stoły dla gości, gdzie zostanie podany obiad weselny.

Hotel Pałac Alexandrinum to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego dla maksymalnie 180 osób. Hotel dysponuje 68 ekskluzywnymi pokojami a w roku 2020 roku będzie ok. 90. Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje strefa Aqua z basenem, sauną suchą i jacuzzi.

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Pałac Alexandrinum lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram