Pałac Borek Strzeliński

Brak ocen

ul. Floriana 16, Borek Strzelinski, Dolnośląskie,

Pałac Borek Strzeliński - Informacje

Liczba gości 0 zł / os

Pałac Borek Strzeliński

Odrestaurowany i odnowiony pałac kusi przepychem i estetyką. Położony nieopodal Wrocławia, w ustronnym miejscu, jest sercem otaczającego go romantycznego parku.Nasi Goście, w poczuciu komfortu, mogą przeżyć tu niezapomniane chwile.

Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi oraz zapewniamy miłą atmosferę.

Wesela, chrzciny, komunie to jedne z najważniejszych dni w życiu. Warto spędzić je w wyjątkowym miejscu podkreślającym doniosły charakter uroczystości. Pałac Borek Strzeliński i jego otoczenie przewyższa wystrojemi panującą atmosferą tradycyjne domy weselne. Niepowtarzalny klimat luksusowych wnętrz, romantyczny park z aleją lipową i altaną zakochanych sprawiają, że jest to miejsce idealne na zorganizowanie przyjęcia marzeń, które na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych Gości.

Posiadamy własne profesjonalne zaplecza gastronomiczne. W obiekcie panuje idea ekologii, przez co kuchnia posiada własny ogród. Na specjalne życzenie skomponujemy menu, przygotujemy dekoracje kwiatowe i pomożemy zaplanować najdrobniejsze szczegóły przyjęcia. Z przyjemnością dostosujemy się do Państwa życzeń oraz możliwości budżetowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Catering

Pałac Borek Strzeliński lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram