Pałac Mojęcice

Brak ocen

ul. Główna 5, Mojęcice, Wołów, Dolnośląskie,

Pałac Mojęcice - Informacje

Liczba gości od 10 do 100

Pałac Mojęcice

Pałac Mojęcice to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych spotkań, przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych, szkoleń, warsztatów czy konferencji.

Do Państwa dyspozycji oferujemy salę balową (do 100 osób), pokoje gościnne (32 miejsca noclegowe), parking, rzutnik z ekranem, a także gratisowy apartament dla nowożeńców. Malowniczy pejzaż parku stwarza warunki na zorganizowanie w romantycznym klimacie uroczystości weselnej. Kuchnia pałacowa to kuchnia tradycyjna w nowej odsłonie.

Zabytkowy kościół

Kościół znajdujący się w sąsiedztwie, który został ufundowany przez pierwszego właściciela pałacu i wsi von Stoscha. Wpisany jest na listę zabytków w Narodowym Instytucie Dziedzictwa. We wnętrzu znajdują się renesansowe kamienne epitafia rodziny Stosch zm. 1586 i 1587 fundatorów kościoła a także drewniana rzeźba św. Anny z około 1500r.

Atrakcje

W pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów w Lubiążu, jeden z największych zabytków tej klasy w Europie, będącym jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Dla osób aktywnych powiat wołowski posiada ponad 200 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Pałac Mojęcice lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram