Pałac w Kobylnikach

Brak ocen

Kobylniki 2, Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie,

Pałac w Kobylnikach - Informacje

Liczba gości do 150

Pałac w Kobylnikach

Nieskromnie wypadałoby zacząć od stwierdzenia, że "nie ma dla nas zadań niemożliwych". Jak dotąd nie zdarzyło się, by klienci byli niezadowoleni z naszych usług. Czy była to organizowana komunia, uroczystość weselna lub konferencja na 200 osób, zleceniodawcy zawsze deklarowali chęć powrotu. I to robią... Rodzice u nas wydają za mąż kolejną córkę, firmy organizują szkolenia i zjawiają się wielokrotnie... Wybrane referencje dostępne są na naszej stronie, w zakładce do pobrania. Cały czas staramy się nadążać za obowiązującymi zmianami, aby klienci przy każdej kolejnej wizycie byli zawsze zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni poczynionymi zmianami.

 Organizujemy wesela, komunie, zabawy karnawałowe, noworoczne oraz szkolenia i sympozja. Na parterze mieszczą się 4 sale o zróżnicowanej wielkości oraz duży hol. Pierwsze i drugie piętro stanowią bazę noclegową. Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc. Pokoje są w układzie dwu i wieloosobowym. W każdym jest łazienka, odbiornik tv oraz bezprzewodowe podłączenie do internetu. Standard pokoi dostosowany jest zarówno dla osób szukających komfortu jak i ceniących sobie wypoczynek za niewygórowaną kwotę.

 Wielkim atutem Pałacu jest kuchnia. Oferuje przepyszne potrawy - regionalne jak i polskie. Wszystkie potrawy przygotowywane są z własnych surowców, wyprodukowanych w rodzimej masarni Spółki KOM-ROL Kobylniki. Wszystkim gościom oferujemy wiele atrakcji w postaci wiejskiego stołu, na którym można skosztować smacznych wędlin opartych na tradycyjnych recepturach. Dodatkowo polecamy także prosię z rożna. W zakładce do pobrania dostępne są aktualne menu, które podlega dowolnym modyfikacjom. Wszystko na życzenie gości.
Nasi goście mają do dyspozycji piękny park, spacery bryczką oraz zorganizowane zwiedzanie "Mysiej Wieży" i rejs po jeziorze Gopło. Oferujemy także strzelanie z broni sportowej.

Dla Młodych Par oferujemy wynajem bryczki powożonej parą pięknych karych koni.

Wesela

Dla nowożeńców pragnących zorganizować przyjęcie weselne w Pałacu w Kobylnikach jako atrakcje weselne proponujemy:

- wiejski stół z wyrobami z rodzimej masarni,
- przejazd weselną bryczką dla pary młodej oraz zaproszonych gości po przepięknym parku otaczającym Pałac,
- prosię pieczone na ognisku,
- przejazd do ślubu samochodem marki Wołga,
- udostępnienie obiektu na potrzeby sesji zdjęciowej.

  Ponadto nowożeńcom oferujemy apartament gratis,
a zaproszonym gościom oferujemy 50 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach.

 

Zapraszamy do kontaktu!

  

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Pałac w Kobylnikach lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram