Pałac Wiechlice

Brak ocen

Wiechlice 45B, Wiechlice, Lubuskie,

Pałac Wiechlice - Informacje

Liczba gości do 150

Pałac Wiechlice

Pałac Wiechlice jest usytuowany w kompleksie parkowym, z dogodnym dojazdem i w malowniczej okolicy, zaledwie 50 km od Zielonej Góry i 40 km od Bolesławca. Spokojna oraz cicha okolica, z dala od zgiełku większych miast.

 

Wesele w Pałacu Wiechlice to propozycja niezwykłego wydarzenia. Parze Młodej oferujemy stylową oprawę przyjęcia weselnego i ceremonii zaślubin oraz możliwość skorzystania z wielu atrakcji dodatkowych. W Sali Balowej Pałacu Wiechlice jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość dla maksymalnie 150 osób. Niepowtarzalny klimat wnętrz, stylowy wystrój, niepowtarzalna akustyka oraz niebywała dbałość o szczegóły sprawia, że każda uroczystość przebiega w wyjątkowej atmosferze.

 

W hotelu mieści się 11 apartamentów oraz 36 pokoi, w których możemy ulokować około 100 osób. Pałac Wiechlice dysponuje również Centrum SPA & WELLNESS, bezpłatnym parkingiem na 70 aut, pięknym ogrodem z winnicą oraz stawem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Pałac Wiechlice lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram