Pałac Zdunowo

Brak ocen

Zdunowo 50, Załuski, Mazowieckie,

Pałac Zdunowo - Informacje

Liczba gości do 150

Pałac Zdunowo

Każde wesele w Pałacu Zdunowo jest niezapomnianym wydarzeniem. Czarodziejski klimat, subtelna elegancja, piękne wnętrza oraz urokliwy, zabytkowy park dają bogate możliwości aranżacji. Nasi kucharze skomponują menu zgodnie z Państwa życzeniami, łącząc potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

 

Znakomita obsługa sprawi, że organizacja wesela będzie dla Państwa przyjemnością.

 

Organizujemy wesela do 120 osób w jednej sali, do 150 w dwóch, a latem w parku do 200 osób. Dysponujemy stołami klasycznymi i okrągłymi. W 21 stylowych, komfortowych pokojach i apartamentach możemy przenocować 47 osób. Wypracowaliśmy własny standard organizacji wesel, który otrzymuje od najbardziej wymagających Gości najwyższe oceny. Zapraszamy do obejrzenia wnętrz naszego pałacu. Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować atrakcje dodatkowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo opinie z dotychczasowych przyjęć i zdjęcia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zimowych przyjęć weselnych:
cena to 199zł/osobę

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji!

 

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Pałac Zdunowo lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram