Pałac Żeleńskich

Brak ocen

Grodkowice 1, Kłaj, Małopolskie,

Pałac Żeleńskich - Informacje

Liczba gości do 1000

Pałac Żeleńskich

Jeśli chcesz mieć romantyczne przyjęcie weselne w stylowym wnętrzu i niepowtarzalnej atmosferze - zapraszamy do Pałacu w Grodkowicach!

 

Miejsce to wyjątkowe - stylowe wnętrza, pałacyk otoczony oazą zieleni, która izoluje od zewnętrznych hałasów, park nadający specyficzny klimat temu miejscu, naturalna klimatyzacja we wnętrzach (w lecie nie jest duszno w pomieszczeniach ze względu na ich wysokość), dogodny dojazd i przyzwoita odległość od Krakowa, piękne widoki na okolicę (Puszcza Niepołomicka i Pogórze Karpackie). Jednym słowem atmosfera dawnej siedziby ziemiańskiej.

 

Zajmujemy się wynajmem oraz całą organizacją łącznie z cateringiem. Mamy profesjonalną obsługę gastronomiczną: współpracujemy z kucharzami i kelnerami oraz krakowskimi restauracjami i firmami cateringowymi.

 

Pomożemy też w wystroju i aranżacji wnętrza na Waszą imprezę. Polecimy dobry zespół muzyczny grający do tańca, a także, na specjalne życzenie, sprowadzimy klasycznych instrumentalistów, którzy zagrają w tle np. przy obiedzie czy kolacji. W parku można robić sesje zdjęciowe w zieleni i przy fontannie, jest możliwość rozkładania dużych namiotów na terenie parku, robienia grilla, ogniska itp. Pałac mieści 150 osób (wesele tradycyjny układ stołów) i 300 - 350 osób (bankiet z bufetem szwedzkim, z wykorzystaniem namiotów w ogrodzie do 1000 osób). 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Pałac Żeleńskich lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram