Panorama Hotel Szczecin

Brak ocen

ul. Radosna 60, Szczecin, Zachodniopomorskie,

Panorama Hotel Szczecin - Informacje

Liczba gości do 120

Panorama Hotel

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie organizacji przyjęcia weselnego w Panorama Hotel. U nas znajdziecie niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że ten jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, na długo pozostanie w pamięci Państwa i zaproszonych gości.

Do dyspozycji Państwa oddajemy, bezpłatnie przestronną salę restauracyjną mieszczącą do 110 osób z tarasem, z którego rozciąga się malowniczy widok na panoramę Szczecina. Sala ta posiada duży parkiet oraz podest dla zespołu muzycznego. Obok sali restauracyjnej znajduje się sala Kopernik dostosowana do przyjęcia dla 40 osób. Jeżeli planujecie kameralne przyjęcie dla 20 osób, to w naszej ofercie znajdziecie małą salę idealną na tego typu imprezy. A dla osób, które nie przywiązują dużej wagi do tradycji proponujemy nasz Klub Nocny, w którym już niejednokrotnie organizowaliśmy szalone wieczory kawalerskie, przyjęcia weselne i poprawiny. Każda z wymienionych sal jest przez nas dekorowana subtelną dekoracją.

Dla Nowożeńców oddajemy pokój z niespodzianką na noc poślubną gratis
a dla gości weselnych pokoje w cenie specjalnej.

Z pewnością dostosujemy się do Państwa życzeń z uwzględnieniem budżetu jakim dysponujecie

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Panorama Hotel Szczecin lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram