Polonia Palace Hotel

Brak ocen

Al. Jerozolimskie 45, Warszawa, Mazowieckie,

Polonia Palace Hotel - Informacje

Liczba gości do 120

Polonia Palace Hotel

Spotkania biznesowe oraz przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Polonia Palace. Wyposażony w 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2 oraz przepiękną Salę Balową "Ludwikowska", Hotel Polonia Palace tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie i rozmowy biznesowe.

W celu uzyskania szerszych informacji lub rezerwacji prosimy o kontakt mailowy: e-mail lub telefoniczny: +48 22 31 82 885.

 

Konferencje

W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia Palace znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które spełnią najwyższe wymagania naszych biznesowych gości i z pewnością przyczynią się do ich sukcesu! Wiemy to z doświadczenia.

W ośmiu salach konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2 możemy zorganizować konferencje dla 350 osób. Zdaniem naszych gości, sale konferencyjne są nie tylko przytulne i wygodne, ale jednocześnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, m.in. duży ekran projekcyjny (4 x 4.25), klimatyzację, nowoczesny sprzęt techniczny oraz subtelnie ukryty panel sterowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości oraz uczestników konferncji, nasze 24-godzinne Business Center znajdujące się w hotelowym lobby, oferuje obsługę w trzech językach (polski, angielski, niemiecki) oraz pełną obsługę techniczną i profesjonalne wsparcie.

Do dyspozycji naszych gości biznesowych jest również bardzo elegancka Sala Balowa "Ludwikowska", która wyposażona w odpowiedni sprzęt nagłasniający, oświetlenie oraz duży ekran, stanowi idealne miejsce na konferncje, bankiety, pokazy mody czy też nieformalne spotkanie po konferencji.

W celu uzyskania szerszych informacji lub rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 22 318 28 85

 

Wesela

Ślub, pierwsza komunia, uroczysty obiad czy rocznica to okazje, które na długo pozostają w naszej pamięci. Przepiękna Sala Balowa "Ludwikowska" to świetne miejsce na organizację wyjątkowych uroczystości. Panująca tu ciepła i przyjazna atmosfera sprzyja spotkaniom w gronie rodzinnym i sprawia, że nawet ci najmłodsi czują się tu swobodnie. Zmieści się tu 120 osób, jest też parkiet taneczny oraz odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Z dumą możemy powiedzieć, że już dla wielu naszych gości zorganizowaliśmy niezapomniane przyjęcia okazjonalne oraz inne eventy.

 

Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy dokonają wszelkich starań, by zorganizować niezapomniane, wymarzone przez naszych gości wesele. Do wyboru są trzy pakiety weselne (od 275 zł brutto za osobę), zawierające bogaty wybór posiłków i napoi. Młode Pary, dla których mieliśmy zaszczyt zorganizować przyjęcia weselne, chwaliły sobie to, że wybór weselnego menu był łatwy i przyjemny. W ramach pakietu wliczony jest nocleg w komfortowym pokoju Deluxe oraz prezent powitalny. Chętnie pomożemy też przy rezerwacji limuzyny, znalezieniu DJ'a czy dekoracji Sali Balowej zgodnie z upodobaniami gości.

 

Aby poznać naszą oferte weselną >>kliknij

 

W przypadku dodatkowych pytań lub rezerwacji Sali Balowej
prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Polonia Palace Hotel lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram