Restauracja i Hotel Bartis ***

Brak ocen

Plac Konstytucji 3 Maja 5, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie,

Restauracja i Hotel Bartis *** - Informacje

Liczba gości 169 zł / os

Oferta weselna
Szanowni Państwo, 
Z przyjemnością przedstawiamy ofertę organizacji wesela w naszym obiekcie. Uroczystość ślubna zorganizowana w Hotelu Bartis *** z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary i wszystkich Gości. Profesjonalna organizacja i dyskretna obsługa wesel pozwolą cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich i przyjaciół. Dzień Ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: piękna suknia, piękne kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca Przyjęcia Weselnego… Dysponujemy przestronnym obiektem noclegowym ze stylową restauracją z kominkiem oraz piękną salą Balową w pełni klimatyzowaną mieszczącą do 170 osób. Do Państwa wyboru oddajemy propozycję menu w dwóch wariantach, mają Państwo również możliwość skorzystania z open baru oraz innych dodatkowych atrakcji. Hotel Bartis *** posiada 48 komfortowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym dla ponad 100 osób, apartament z jacuzzi dla nowożeńców, monitorowany parking oraz profesjonalny i oddany zespół ludzi, który zadba o każdy szczegół imprezy. Serdecznie zapraszamy!
  

Sala Balowo-Restauracyjna
Dostępność: 365 dni w roku        Maksymalna liczba osób: 170
Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę balowo-restauracyjną o powierzchni 303m2. Sala ma bezpośredni dostęp do hotelowego tarasu oraz bar. Główne wejście znajduje się od strony malowniczego miejskiego deptaku. Centralnie zlokalizowana scena dla zespołu tworzy idealne warunki do szaleństw na parkiecie, jednocześnie dając możliwość swobodnych rozmów przy stołach Gości.

Hotel Bartis *** 
48 komfortowych pokoji dla ponad 100 Gości...
Hotel Bartis to trzygwiazdkowy obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-noclegowym. Usytuowany w zabytkowej kamienicy, w centrum powiatowego miasta Bartoszyce. Dogodna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd do najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w całej okolicy. Hotel oferuje kompleksowo wyposażone pokoje o wysokim standardzie z dostępem do internetu. Elegancka restauracja zaprasza na tradycyjne dania polskiej kuchni regionalnej i europejskiej. Oferowane udogodnienia to monitorowany parking, bezprzewodowy internet, siłownia/sala fitness oraz bogata oferta masaży. W prezencie Para Młoda otrzymuje apartament z jacuzzi na noc poślubną gratis! Goście weselni mogą skorzystać z promocyjnej oferty noclegów 50,00 zł/osoba dla grupy od 20 osób.

Pobierz ofertę: [.PDF] Oferta Weselna Hotel Bartis ***

Udogodnienia:

Restauracja i Hotel Bartis *** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram