Restauracja Kasia

Brak ocen

ul. Mickiewicza 25, Nysa, Opolskie,

Restauracja Kasia - Informacje

Liczba gości do 150

Restauracja Kasia

Restauracja Kasia jest inwestycją rodzinną z tradycjami gastronomicznymi od 1993 r. Wielkie otwarcie lokalu odbyło się w Noc Sylwestrową 31.12.2005 r. Od samego początku świadczymy usługi weselne, komunijne oraz cateringowe. Organizujemy spotkania zakładowe, różnego rodzaju pokazy oraz wszystkie imprezy okolicznościowe.

Restauracja gwarantuje udaną zabawę dla 150 os. W lokalu do Państwa dyspozycji są dwie sale, wykorzystywane w zależności od liczby gości. Na kameralne przyjęcia oraz spotkania biznesowe proponujemy salę bankietową liczącą 20 miejsc. Większe uroczystości lokowane są na głównej sali, która na specjalne okazje zmienia swój codzienny charakter. Restauracja jest klimatyzowana. Przy obiekcie znajduje się drink bar, w którym serwowane są na co dzień dania barowe, a podczas imprezy bar zmienia się w salę dla osób palących. Przy lokalu znajduję się parking.

Wesela

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń, które na długo pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz ich gości. Nasza miła obsługa sali oraz doświadczona kuchnia pozwolą wszystkim czuć się u nas komfortowo. Jedną z atrakcji przyjęcia weselnego jest stół wiejski (pow. 80os.), na którym serwujemy smaczne wyroby.

W cenie dodatkowo zapewniamy Parze Młodej m.in. dekorację sali, eleganckie pokrowce na krzesła,
żywe kwiaty na stół profesjonalne oświetlenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Parking

Restauracja Kasia lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram