Rezydencja Luxury Hotel ****

Brak ocen

Stara 1, Piekary Śląskie, Śląskie,

Rezydencja Luxury Hotel **** - Informacje

Liczba gości 320 zł / os

Rezydencja Luxury Hotel ****

Jeśli marzysz o zorganizowaniu Królewskiego Wesela, Rezydencja Luxury Hotel**** jest miejscem, które Cię zachwyci. Obiekt został zaprojektowany na wzór francuskiej, królewskiej rezydencji, a naszą misją jest spełnianie marzeń o weselu w iście królewskim stylu. Każdy aspekt przyjęcia, od wykwalifikowanego serwisu, przez znakomitą kuchnię, po organizację całej uroczystości - nie mają sobie równych. Twoich Gości olśni efektownie zdobiona Sala Balowa, skąpana w blasku promieni słońca, kryształowe kandelabry i spektakularna kopuła z lśniącym żyrandolem.

Nasz zielony Ogród, zaprojektowany w stylu angielskim, będzie idealnym miejscem, gdzie mogą odbyć się Wasze wyjątkowe plenerowe zaślubiny.

Wszystkich Gości zachwycą oryginalne specjały naszego Mistrza Cukiernictwa – od zadziwiających, pysznych deserów, po słodką gwiazdę wieczoru – zjawiskowy, autorski Tort Weselny.

Na dobry początek nowej, życiowej drogi otrzymacie od nas w prezencie pobyt w jednym z luksusowych Apartamentów Rezydencja Luxury Hotel****. Skontaktuj się z nami i pozwól nam zorganizować Twoje wymarzone Królewskie Wesele.

Szczegółowa Oferta Weselna: > KLIKNIJ
Wyjątkowe Wesela w Tygodniu: > KLIKNIJ 
Wesela Zimowe > KLIKNIJ
Menu Weselne: > KLIKNIJ
Sala Balowa: > KLIKNIJ
Galeria Weselna: > KLIKNIJ

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Rezydencja Luxury Hotel **** lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram