Sala Bankietowa Hartek

Brak ocen

Ostaszewo 88, Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie,

Sala Bankietowa Hartek - Informacje

Liczba gości od 2 do 160

Sala Bankietowa Hartek

Wyjątkowej urody sala bankietowa w kompleksie z salami konferencyjnymi i zapleczem noclegowym wybudowana na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora Hartowieckiego. Jest to stylowy i funkcjonalny zespół budynków, wykonanych w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna, a w środku:

Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 sali, która pomieści do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking. Kameralna sala na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro. Obok utrzymana w tym samym stylu sala konferencyjna świetnie nadająca się do udzielania ślubów cywilnych.

 

Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.

Dla dzieci - nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw. Zapewnimy zakwaterowanie - 2oo miejsc noclegowych.

 

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia.

 

Wesele w wyjątkowej scenerii.
Perfekcyjnie przygotowane i zrealizowane.
Jedzenie i napitki najlepszej jakości i tyle, żeby na bogato było.
Jeśli tego właśnie szukasz…. Zapraszamy  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking
Catering

Sala Bankietowa Hartek lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram