Sala Bankietowa Zacisze

Brak ocen

ul. Hallerczykow 1, Ząbkowice, Śląskie,

Sala Bankietowa Zacisze - Informacje

Liczba gości do 170

Sala Bankietowa Zacisze

Zacisze położone jest w spokojnej i przyjaznej okolicy z dala od zgiełku i szumu dużych miast, a jednocześnie jesteśmy blisko drogi expresowej S1 i lotniska Katowice-Pyrzowice.

Dla bezpieczeństwa i wygody naszych Gości, posiadamy monitoring obejmujący obiekt wraz z parkingiem. Internet bezprzewodowy Wi-Fi, klimatyzowaną salę bankietową mieszczącą do 170 osób oraz klimatyzowaną salę szkoleniową do 40 osób.

Posiadamy specjalną ofertę na pobyty długoterminowe dla przedstawicieli, pracowników firm, jak również dla gości imprez okolicznościowych.

Oferujemy Państwu miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę w zakresie: Wesela, Komunie, Bankiety, Szkolenia, Imprezy okolicznościowe, Studniówki, Wigilie i inne.. Ponadto zapraszamy do skorzystania z wygodnych pokoi gościnnych o wysokim standardzie.

Wesela

Witamy wszystkie przyszłe Pary młode, które marzą o pięknym przyjęciu weselnym.

Wszystkie Pary Młode mogą poczuć się spokojnie, ponieważ nad organizacją i realizacją Waszego Wesela będzie czuwał certyfikowany Konsultant Ślubny

Zapraszamy Serdecznie!!

Udogodnienia:

Parking

Sala Bankietowa Zacisze lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram