Sielsko na Wygodzie

Brak ocen

Wygoda 16 A, Wygoda, Świętokrzyskie,

Sielsko na Wygodzie - Informacje

Liczba gości od 2 do 200

Sielsko na Wygodzie

Kompleks Sielsko na Wygodzie to odpowiednie miejsce do zaplanowania wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesele, chrzciny, komunia czy wigilia. Nasze położenie i okoliczne atrakcje sprzyjają wyjazdom integracyjnym, imprezom firmowym oraz innym spotkaniom tematycznym.

Nasz kompleks to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Posiadamy elegancko urządzoną salę, która pomieści do 200 gości weselnych. Pomieszczenie wykończone jest w uniwersalnych jasnobeżowych kolorach co pozwala dowolnie przystroić i zaaranżować przyjęcie weselne według własnego uznania i gustu. Bezpośrednio z sali można wyjść na drewniany taras z którego roztacza się widok na podświetlone stawy oraz las. Klimatyzowane pomieszczenie sprzyja dobrej zabawie na obszernym parkiecie do tańca. Klientom zamiejscowym oferujemy pomoc w zorganizowaniu uroczystości ślubnej i weselnej.

Oferta weselna obejmuje:

- klimatyzowane pomieszczenie,
- obsługę kelnerską,
- monitorowany parking,
- bezpłatny dostęp do internetu,
- apartament dla nowożeńców,
- dzieci do lat 3 bezpłatnie,
- dzieci od lat 3 do 8 – 50% ceny,
- przywitanie Pary Młodej chlebem i solą,
- toast lampką szampana

Zaprszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Sielsko na Wygodzie lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram