Swojskie Zacisze

Brak ocen

Szebnie, Zimna Woda 110, Jasło, Podkarpackie,

Swojskie Zacisze - Informacje

Liczba gości od 20 do 180

Swojskie Zacisze

Hotel zlokalizowany jest przy trasie Jasło – Krosno. Swojskie Zaciesze oferuje pokoje, noclegi oraz pyszne posiłki w znajdującej się w hotelu restauracji.

Hotel ma doskonałe położenie, blisko Krosna i Jasła. Goście, którzy szukają hotelu w Jaśle czy hotelu w Krośnie znajdą tutaj spokój, miłą atmosferę, piękne widoki oraz atrakcyjne otoczenie obiektu.

Zimna Woda znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Jasła. Z naszego hotelu można dojechać do Jasła w ciągu kilu minut. Atutem jest również mnóstwo połączeń komunikacyjnych z Jasłem. Dla osób szukających atrakcyjnego hotelu w Jaśle nasz obiekt będzie doskonałym i trafnym wyborem.

Noclegi

Nasz obiekt oferuje noclegi zarówno dla gości indywidualnych, dla grup zorganizowanych oraz dla firm, które potrzebują lokalizacji dla swoich pracowników. Zachęcamy do przyjazdu do Beskidu Niskiego w okolice Krosna i Jasła. Zapewnimy Państwu wiele ciekawych atrakcji oraz noclegi w niskich cenach.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Swojskie Zacisze lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram