Tarasy Wang

Brak ocen

Na Śnieżkę 3, Karpacz, Dolnośląskie,

Tarasy Wang - Informacje

Liczba gości do 80

Tarasy Wang

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do miejsca, które swą historią sięga roku 1897. Po pieczołowitej renowacji, Tarasy Wang zaprezentują Państwu swą dawną świetność. Obiekt położony u podnóża Karkonoszy, tuż obok słynnego zabytku - Świątyni Wang oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego zachwyca malowniczymi widokami, komfortowym noclegiem oraz znakomitą restauracją.

Tarasy Wang są idealnym miejscem dla osób, które cenią spokój i relaks oraz piękno otaczającej natury. Zapraszamy Państwa do odkrycia „Tarasów Wang”.

 

Wesela

Piękny… wyjątkowy – chcemy, aby taki właśnie był dzień ślubu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy Państwu niecodzienną uroczystość ślubną – w drewnianym kościółku Wang. Chcemy powrócić do tradycji, kiedy to zdarzało się, że stawało tam przed ołtarzem 400 par rocznie wiedząc, że kościół słynie jako miejsce szczęśliwych małżeństw.

 

Świątynia została wybudowana w Norwegii na przełomie XII i XIII w i jest świetnym przykładem skandynawskiego drewnianego budownictwa sakralnego. Ciekawostką jest to, że Wang w Karpaczu jest jednym z czterech kościołów stawowych, które znajdują się poza obszarem Norwegii. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca, jego romantyzm, z pewnością pozostaną Państwu na zawsze w pamięci.

 

Po uroczystości ślubnej, również nawiązując do tradycji, zapraszamy na wesele do Tarasów Wang, które mieszczą się zaledwie parę metrów od świątyni. Możemy dla Państwa zorganizować zarówno przyjęcie kameralne – w formie uroczystego obiadu, jak i duże przyjęcie weselne na 80 osób.

 

Sala, w której organizowane jest przyjęcie weselne będzie szczególnie na tę okazję udekorowana.

 

W ramach pakietu weselnego udostępniamy specjalnie przystrojony na tę okazję apartament dla Państwa Młodych, a rano podamy do pokoju ‘Śniadanie dla Młodej Pary’. Oferujemy również nocleg dla Gości, którzy otrzymają specjalny rabat z okazji ślubu ich bliskich.  

Prosimy o kontakt z kierownikiem restauracji,
który odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Tarasy Wang lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram