Zamek von Treskov

Brak ocen

ul. Park 3, Strykowo, Wielkopolskie,

Zamek von Treskov - Informacje

Liczba gości od 15 do 120

Zamek von Treskov

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zamku von Treskov w Strykowie, położonego 25 km od Poznania. Obiekt usytuowany jest nad brzegiem Jeziora Strykowskiego wśród zieleni własnego 10-hektarowego zabytkowego parku. Dysponujemy prywatną, szeroką plażą, z urokliwą altanką parkową, która jest idealnym miejscem do ceremonii zaślubin. 

Mogą Państwo wybrać cztery sale restauracyjne ułożone w amfiladzie (można je dowolnie łączyć i dzielić za pomocą rozsuwanych drzwi) lub stylowy Pawilon Parkowy z otwieranymi ścianami i drewnianą podłogą, widokiem na jezioro oraz pięknie podświetlany Zamek. Poprawiny możemy zrealizować w zamkowym „Piekiełku” (profesjonalny parkiet z nagłośnieniem oraz oświetleniem, klubowe loże, 10 stopowy stół do snookera oraz poola) lub w sercu Parku, na Polanie Grillowej.

Proponujemy Państwu zorganizowanie uroczystości weselnej do 90 osób we wnętrzach Zamku lub dla 120 osób w Pawilonie Parkowym. Większa ilość Gości zależy już tylko od Państwa fantazji - naszym zadaniem jest profesjonalna realizacja (dostawimy dodatkowy pawilon, meble, zastawę…).

Zapewnimy najwyższą jakość usług, oprócz Zamku von Treskov, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, prowadzimy wiodącą firmę cateringową - Chilli Catering, która na codzień, z powodzeniem realizuje Kongresy, Gale oraz eventy obsługując jednorazowo nawet 4 000 osób. Nasi Goście to ludzie świata biznesu, polityki, dyplomacji, kultury i sztuki.

Specjalnym prezentem dla Pary Młodej jest Apartament lub Junior Suite w dniu wesela. 

   

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Zamek von Treskov lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram