Dolina Cedronu

Brak ocen

Moniuszki 3/4, Kraków, Małopolskie,

Dolina Cedronu - Informacje

Liczba gości od 2 do 200

Dolina Cedronu

Nigdy nie wiemy, kiedy to co miało być tylko życiową pasją przekształci się w coś więcej.

W 2013 roku prace konserwatorskie w XVIII-wiecznym spichlerzu w Leńczach pod Krakowem zostały ukończone. Odrestaurowany obiekt miał stać się romantycznym dodatkiem do dworu i działającej stajni. Pewnego czerwcowego dnia znajomi gospodarzy postanowili jednak urządzić w nim wesele syna. Historia spichlerza w Leńczach potoczyła się więc inaczej…

Od tego czasu w Dolinie Cedronu zorganizowaliśmy 300 przyjęć weselnych, a każde z nich było wyjątkowe i niezapomniane. Nauczyliśmy się kreować przestrzeń, w której ważne chwile dzieją się jeszcze piękniej. Dziś Dolina Cedronu to już nie tylko miejsce. To marka agencji weddingowej kojarzona z plenerowymi uroczystościami organizowanymi w wyjątkowych obiektach i w inspirującym otoczeniu.

Naszym Gościom możemy zaoferować możliwość organizacji przyjęcia w tonącej w zieleni 300-letniej rezydencji Lubomirskich (Rudna Mała, k. Rzeszowa).
Możemy także zaprosić ich do otoczonej 8-hektarowym parkiem Ptaszarni, dawnej oranżerii przy krakowskim dworze Ziobrowskich. To idealne miejsce na wesele w stylu włoskim, z odświętnym brunchem, popołudniowymi tańcami i romantycznym zachodem słońca. 

A w 2021 roku będziemy na Nich czekać w Młynie Białoprądnickim w Parku Kościuszki w Krakowie, którego industrialne wnętrze powstało z inspiracji postprzemysłowymi loftami Nowym Jorku.


Retyrada

Wyobraźcie sobie miejsce z 300-letnią historią, które było świadkiem setek bali i przyjęć, a także romantycznych spotkań. To właśnie tu, w Rudnej Małej, w 1740 roku powstała letnia rezydencja Urszuli Lubomirskiej, żony hrabiego Jana Kazimierza. Pałacyk otoczony parkiem inspirowanym włoskimi ogrodami to miejsce z duszą, które uwodzi wyobraźnię i sprawia, że klimat minionej epoki powraca.

Niedawno odrestaurowany obiekt wraz z ogrodem doskonale nadaje się do organizacji przyjęć weselnych oraz bardziej kameralnych uroczystości rodzinnych lub towarzyskich. Przy odpowiedniej aranżacji pomieści nawet 260 osób.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Dolina Cedronu lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram