Górki Zielone

Brak ocen

Partyzantów 1, Górki, Mazowieckie,

Górki Zielone - Informacje

Liczba gości od 50 do 350

Górki Zielone

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

Polecamy Nowe miejsce do organizacji przyjęć weselnych. specjalny dzień spędzicie Państwo w bajkowej atmosferze, oderwani od reszty świata w miejscu przygotowanym specjalnie dla Młodej Pary i osób, które zechcą razem z nimi świętować. W przestronnej Sali , o niezwykłym klimacie, wśród kwiatów i świec podamy pyszne jedzenie. Rozpalimy jasny ogień w ogromnym kominku otwartym na cztery strony świata. I spełnimy każde życzenie…

 

Górki Zielone są położone malowniczo pośród lasów i łąk na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kompleks składa się z dwóch wielkich, pięknych, przeszkolonych, połączonych z ogrodem sal. Możemy ugościć do 350 osób, używając wtedy obu połączonych sal. Sala z kominkiem ma 450 m2 (wesela od 120 do 230 osób), a sala z belkowaniem ponad 300 m2 (wesela poniżej 120 osób). Zapewniamy w cenie określoną dekorację stosowną do uroczystości, a na życzenie, za dodatkową opłatą, możemy stworzyć wnętrze według dowolnej fantazji Młodych lub Rodziców.

 

Udostępniamy również duży teren zielony z brzozowym zagajnikiem, jeśli macie Państwo ochotę na zabawę w plenerze. To świetne miejsce do ślubnej sesji foto.

 

Możemy zapewnić dodatkowe atrakcje:

* zespół muzyczny bądź DJ
* powóz do przyjazdu młodych z kościoła
* specjalny bar i barmanów
* pokaz sztucznych ogni
* gołębie,
* latające lampiony latarnie
* oprawę multimedialną – pokaz zdjęć młodej pary,
* fotograf (zapewniamy piękny plener na miejscu),
* operator kamery,
* wiejski stół z wędlinami,
* live cooking
* tort weselny,
* opiekun i zabawy dla dzieci,
* dodatkowo rozbudowana dekoracja sali,
* projekt oraz druk zaproszeń i wiele innych

 

Na państwa życzenie zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół organizacyjny! Ponieważ jest to Wasze Wesele scenariusz dopasujemy do Waszego życzenia.

Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wybujałą wyobraźnię.

 

Chętnie pomożemy w załatwieniu w noclegów w pobliskich hotelach oraz rozwiązaniu kwestii transportowych, jak też zorganizowaniu oprawy muzycznej lub innych elementów artystycznych.

 

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Plac zabaw
Parking

Górki Zielone lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram