Dom Zjazdów i Konferencji Pan / Pałac w Jabłonnie

Brak ocen

ul. Modlińska 105, Jabłonna, Mazowieckie,

Dom Zjazdów i Konferencji Pan / Pałac w Jabłonnie - Informacje

Liczba gości do 200

Pałac w Jabłonnie

Piękne wnętrza sal pałacowych i restauracji zachęcają do organizacji wytwornych przyjęć okolicznościowych. Uroczyste kolacje wyróżniają się znakomitą oprawą. Nasi goście doceniają subtelne dekoracje stołów, elegancki sposób serwowania i doskonały smak potraw.

 

Organizujemy również bankiety na stojąco w formie bufetów szwedzkich, w których może wziąć udział nawet kilkaset osób. Zapraszamy także do świętowania różnych uroczystości rodzinnych począwszy od chrzcin, poprzez komunie, urodziny i imieniny , a skończywszy na przyjęciach weselnych i rocznicach ślubu.

 

Tradycją naszego zabytkowego pałacu stała się organizacja balu sylwestrowego oraz bali karnawałowych z udziałem znanych orkiestr, zespołów tanecznych i gwiazd wieczoru. Nie zapominamy również o maturzystach, którym zapewniamy doskonałą zabawę na studniówkach i balach maturalnych.

 

Zapraszamy do kontaktu!  
  

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking
Catering

Dom Zjazdów i Konferencji Pan / Pałac w Jabłonnie lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram