Exclusive Restaurant Pod Gigantami

Brak ocen

Al. Ujazdowskie 24, Warszawa, Mazowieckie,

Exclusive Restaurant Pod Gigantami - Informacje

Liczba gości od 2 do 120

Exclusive Restaurant Pod Gigantami

Restauracja Pod Gigantami, to jedno z najbardziej wyjątkowych i magicznych miejsc w sercu warszawy. To miejsce o niezwykłej atmosferze, gdzie splata się historia, tradycja i sztuka kulinarna. Jest to idealna restauracja dla osób, które cenią sobie wyrafinowaną kuchnię polską, nowoczesną zaskakującą francuską, subtelne wysmakowane fusion.

Wesele to przyjęcie towarzyszące uroczystości zawieraniu małżeństwa

Sprawimy,by Państwa dzień w naszej restauracji zostawił niezapomniane wrażenia, a Państwa Goście długo pamiętali przyjęcie weselne.

Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na tak ważną dla Państwa uroczystość. Doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zapewnimy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie. Starannie przygotujemy propozycje biorąc pod uwagę Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zapewnimy profesjonalną oprawę spotkania, doskonałą kuchnię, oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Na tą wyjątkową okazję, gustownie udekorujemy stoły kompozycjami ze świeżych kwiatów, w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy również wyśmienite torty pieczone u nas przez znakomitych cukierników, udekorowane owocami lub też pięknymi świeżymi kwiatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >kliknij

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Exclusive Restaurant Pod Gigantami lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram