Gościniec Rycerski w Pakości

Brak ocen

Cmentarna 25, Pakość, Kujawsko-Pomorskie,

Gościniec Rycerski w Pakości - Informacje

Liczba gości do 120

Gościniec Rycerski w Pakości

Z niewątpliwą przyjemnością prezentujemy Państwu nasz lokal GOŚCINIEC RYCERSKI to eleganckie, wytworne, klimatyzowane sale bankietowo- balowe mieszczące do 120 biesiadujących gości oraz grill z piecem chlebowym, w którym wypieka się chleb w tradycyjny sposób.

Wraz z salą pozostawiamy do Państwa dyspozycji piękny ogród, gdzie można się odprężyć przy szumie fontanny w otoczeniu pięknej zieleni podczas przerw między blokami muzycznymi. Często wykorzystywany jest przez fotografów do sesji zdjęciowych.

Dysponujemy salą na 120 osób. Oferujemy obsługę imprez okolicznościowych. Profesjonalna obsługa gwarantująca wysoki poziom organizacyjny imprez, bogate wyposażenie, stylowy wystrój, dobra lokalizacja (w Pakości) sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego typu imprez.

Wesele

Organizowane przez nas wesela charakteryzują się wysoką kulturą, doborem muzyki według uznania i preferencji młodej pary oraz stosownym wyczuciem chwili.

Podczas wesela w Gościńcu nic nie dzieje się przypadkowo, ani w nie swoim czasie. Tego wieczoru wyglądać pięknie będzie panna młoda, ale też sala, która dla niej zostanie przez nas przystrojona.

Współpracujemy z profesjonalnym studiem florystycznym, dbamy o każdy szczegół weselnego stołu od pokrowców na krzesła po kolejność wystawiania potraw. Dokładamy wszelkich starań, aby młoda para, jej rodzice a przede wszystkim goście, mieli poczucie, że znajdują się na najlepszym weselu w życiu.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Gościniec Rycerski w Pakości lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram