Karczma Kuźnia Smaków

Brak ocen

Tokarnia 303, Kielce, Świętokrzyskie,

Karczma Kuźnia Smaków - Informacje

Liczba gości od 20 do 300

Karczma Kuźnia Smaków

Znajdujemy się bezpośrednio przy parku etnograficznym Muzeum Wsi Kieleckiej. Unikalne w skali kraju menu oraz produkty najwyższej jakości dostarczane są do nas wyłącznie przez producentów regionalnych. Serwujemy dania absolutnie wyjątkowe, wszystkie w duchu tradycji kulinarnych województwa świętokrzyskiego

 

Wesela w Karczmie

Karczma przystosowana jest do organizacji uroczystości weselnych do 300 osób, każde przyjęcie jest traktowane indywidualnie tak by móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Gości, z ogromną dbałością o szczegóły, a profesjonalny personel zapewnia doskonałą atmosferę i wysoki standard obsługi.

 

Eventy

Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki firmowe, plenerowe! Wykwalifikowana obsługę naszego hotelu opiera się na profesjonalizmie i starannie przygotowanych programach, które są dostosowywane do konkretnych oczekiwań i wymagań uczestników.

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji spotkań firmowych dla klientów biznesowych oraz różnego rodzaju instytucji. Ofertę tworzymy indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, budżet, a także charakter i wielkość grupy. Organizujemy zarówno kameralne imprezy okolicznościowe dla małych grup, jak i niepowtarzalne eventy biznesowe dla kilkuset gości.

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Karczma Kuźnia Smaków lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram