Karczma Matras

Brak ocen

ul. Józefa Marka 52, Limanowa, Małopolskie,

Karczma Matras - Informacje

Liczba gości od 50 do 300

Karczma Matras

Każdy marzy o tym, aby dzień Ślubu był wyjątkowy, jedyny i niezapomniany. Aby po latach spędzonych razem móc wspólnie wrócić do tych wzruszających chwil. Pragniemy spełnić to marzenie i sprawić, aby ten dzień był najpiękniejszym i długo wspominanym przez Gości wydarzeniem. 

Polecamy dwie klimatyzowane sale:

* kominkową do 130 osób
* salę gościnną do 300 osób 

Pomyśleliśmy również o najmłodszych i dla nich przygotowaliśmy kąciki zabaw oraz specjalne menu, aby umilić im weselną zabawę.

Miły i profesjonalny personel w góralskich strojach, zapewni komfort i obsługę na najwyższym poziomie podczas zabawy do białego rana.

Na Nowożeńców czeka komfortowy i przytulny apartament, a dla Gości weselnych przygotowaliśmy nowoczesne pokoje z łazienkami i TV. 

Szef kuchni wraz ze swoją załogą, serwuje regionalne, autorskie dania w niebanalnej kompozycji lokalnych produktów najwyższej jakości.

Połączenie tradycji z nutką nowoczesności sprawia, że pozostawiamy w pamięci Gości pyszne wspomnienia. Oferujemy własne propozycje menu, jak i możemy wspólnie stworzyć, Waszą Państwo Młodzi kompozycję dań.

Grillowisko to także doskonałe miejsce na organizację imprez biesiadnych, poprawinowych. 

Drodzy Państwo, sala weselna to nie tylko miejsce – to również opieka, którą Państwa obdarowujemy nie tylko podczas trwania uroczystości, ale co bardzo ważne również w trakcie przygotowań.

Nie boimy się wyzwań i sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości, aby najważniejsze dla Państwa chwile zostały zapamiętane na zawsze. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Karczma Matras lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram