Karczma Viking - Restauracja, Sala bankietowa na Kaszubach

Brak ocen

Kościerska 41A, Stara Kiszewa, Pomorskie,

Karczma Viking - Restauracja, Sala bankietowa na Kaszubach - Informacje

Liczba gości od 30 do 200

Karczma Viking - Restauracja, Sala bankietowa na Kaszubach

Witamy przyszłe Pary Młode! Organizujemy mniejsze i większe wesela oraz śluby cywilne w plenerze. Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Was i Waszych Gości specjalne menu, nasi kelnerzy zapewnią profesjonalną obsługę. Do Waszej dyspozycji będą również: taras, strefa relaksu, ogród, parking. Sale są klimatyzowane i pięknie wykończone. Koniecznie przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wyglądają nasze sale, zapewniamy że zrobią na Was wrażenie !


Sala Balowa Vikinga jest jedną z najpiękniejszych sal na Pomorzu – twierdzą ówcześni Goście. Tutaj mają miejsce wyjątkowe chwile jakimi jest Wasze wesele. Oferujemy pełną dowolność w ustawieniu stołów – tradycyjne lub bankietowe. Unikalne sklepienie, efektowne połączenia drewnianych elementów, niesamowite podświetlenie, wszystko to daję niesamowity efekt. Bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu, które są idealnym dopełnieniem całości. Sala klimatyzowana.
Sala pomieści 160 osób z tańcami
Istnieje możliwość powiększenia o przestrzeń Karczmy. Wtedy pomieścimy 200 osób z tańcami.

Sala Skandynawska powstała z myślą o mniejszych weselach, poprawinach i imprezach okolicznościowych. Białe drewno, duże okna, bezpośrednie wyjście na taras i ogród – przytulnie i romantycznie. Sala mieści 60 osób z tańcami.

Sala Kameralna to miejsce na obiady weselne lub mniejsze imprezy okolicznościowe. Sala pomieści 25 osób i posiada własny duży balkon. Wykończona w bieli rustykalnej, drewna i żyrandoli z kryształkami.

Zapraszamy do kontaktu!  

Udogodnienia:

Noclegi
Parking

Karczma Viking - Restauracja, Sala bankietowa na Kaszubach lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram