Restauracja Amber Room

Brak ocen

Al. Ujazdowskie 13, Warszawa, Mazowieckie,

Restauracja Amber Room - Informacje

Liczba gości od 2 do 250

Restauracja Amber Room

Mieszcząca się w zabytkowym Pałacu Sobańskich, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy restauracja łączy polską tradycję z najlepszymi elementami i trendami kuchni europejskiej. Jako jedyna Restauracja w Polsce została wyróżniona czterema sztućcami w przewodniku Michelin, otrzymała nagrodę Gault&Millau oraz uznana została za najlepszą restaurację w konkursie Poland Best 100 Restaurant 2016. 

Wszystkie dania tworzone są z najwyższej jakości składników, pochodzących z wyselekcjonowanych upraw i hodowli w Polsce, Europie i na świecie. Wina dobierane przez Sommeliera potęgują doznania tworząc har­monię smaku. Karta Win Amber Room otrzymała ekskluzywne wyróżnienie Wine Spectator Best Award of Execellence 2016.

Profesjonalny serwis na wysokim poziomie w połączeniu z niezapomnianymi smakami, sprawi, że każda wizyta będzie pełna emocji i na długo pozostanie w pamięci.
.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking
Catering

Restauracja Amber Room lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram