Restauracja Borodino

Brak ocen

Gen. Thommee 10, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie,

Restauracja Borodino - Informacje

Liczba gości do 120

Restauracja Borodino

Restauracja Borodino znajduje się już 30 minut od centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, wesel, komunii, chrzcin, imienin, balów noworocznych, studniówek, przyjęć i bankietów okolicznościowych, a także szkoleń czy konferencji. Restauracja Borodino została oddana w całości do użytku we wrześniu 2012 roku, co dowodzi, iż jej wykończenie i wystrój jest nowoczesne i komfortowe.

Oferujemy Państwu między innymi:

* dogodną lokalizację (jedynie 30 km od centrum Warszawy)
* stylowe wnętrza
* funkcjonalne sale bankietowe oraz konferencyjne
* piękne ogrody
* wygodny duży taras
* ogromy teren wokół obiektu
* wykwintną kuchnię
* obsługę na najwyższym poziomie

Obiekt zaprojektowano na tzw. „Esplanadzie Twierdzy Modlin” - terenie dawnego stoku bojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie muru Carnota. Wyjątkowość obiektu polega na powiązaniu systemu podziemnych korytarzy fortyfikacyjnych, kazamat, kominów minerskich oraz elementów działobitni, położonej przed środkowym bastionem Korony Modlińskiej, z nowo zaprojektowaną bryłą budynku przystosowaną do współczesnej funkcji.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Parking

Restauracja Borodino lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram