Restauracja Europa

Brak ocen

Kruszyn, Morwowa 5, Bolesławiec, Dolnośląskie,

Restauracja Europa - Informacje

Liczba gości od 2 do 200

Restauracja Europa

Nasi kucharze przygotowują dania według własnych receptur, inspirowanych tradycjami kuchni polskiej z elementami nowoczesnych kuchni europejskich. Staramy się zaspokajać gusty nawet najbardziej wymagających gości i otaczać ich miłą, serdeczną atmosferą.

Restauracja Europa to miejsce spotkań rodzinnych, biznesowych i okolicznościowych. Podejmujemy ponad 200-tu gości w eleganckim wnętrzu. Grupom liczącym do 50 osób zapewniamy kameralną atmosferę w wydzielonej sali. Do każdej z imprez dopasujemy specjalne menu i przygotujemy wystrój wnętrza odpowiedni do charakteru spotkania.

Nasza restauracja to miejsce przyjazne dzieciom. Menu zawiera specjalnie dania dla najmłodszych Gości, którzy siedząc w wygodnych krzesełkach, mogą spokojnie uczestniczyć w biesiadzie rodziców. U nas dzieci się nie nudzą. Mogą korzystać z naszych bajek, kredek i kolorowanek.

Zapraszamy do kontaktu!

Udogodnienia:

Noclegi
Okrągłe stoły
Parking

Restauracja Europa lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram