Restauracja Filharmonia

Brak ocen

Ołowianka 1, Gdańsk, Pomorskie,

Restauracja Filharmonia - Informacje

Liczba gości do 400

Restauracja Filharmonia

Restauracja Filharmonia mieści się w malowniczo położonym budynku Filharmonii Bałtyckiej. O tym, iż miejsce jest wyjątkowe, nie trzeba nikogo przekonywać, kto je choć raz ujrzał. Dysponujemy sześcioma unikatowymi salami weselnymi, gdzie możemy przyjąć nawet 400-u gości weselnych.

 

Z naszych tarasów możemy rozkoszować się przepięknym widokiem na starówkę Gdańska. Wnętrze restauracji do udana mieszanka neogotyckiej dawnej elektrociepłowni oraz przytulnej i eleganckiej restauracji, prawdziwą duszę tego miejsca oddaje malowidło ścienne o powierzchni 120 m2, które przedstawia dawne życie Gdańska, a tematem przewodnim jest Jarmark św. Dominika.

 

Uprzejmie informuję, iż oprócz naszej restauracji jesteśmy w stanie zorganizować wesele
w dowolnym miejscu zaproponowanym przez nas lub wskazanym przez gości.
Tu terminy są dowolne- nie są uzależnione od rezerwacji restauracji

 

Każde wesele jest dla nas indywidualnym zadaniem, dlatego każde organizowane jest w sposób dogodny dla Państwa, naszym celem jest zadowolenie każdego gościa korzystającego z naszych usług. 

Serdecznie Zapraszamy!  

Udogodnienia:

Okrągłe stoły
Parking

Restauracja Filharmonia lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram