Restauracja Flora

Brak ocen

ul. Szczecińska 111, Łódź, Łódzkie,

Restauracja Flora - Informacje

Liczba gości do 90

Restauracja Flora

Flora to kameralna restauracja położone w otoczeniu zieleni. Stawiamy na przyjazną atmosferę, doskonałą obsługę oraz indywidualne podejście do naszych Gości.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Posiadamy duże doświadczenie i bardzo dobrze przygotowany obiekt do obsługi tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Państwa wesele. Urządzamy przyjęcia do 90 osób, dbamy o komfort, wygodę, wyśmienite jedzenie, dobrą atmosferę, piękny wystrój i profesjonalną obsługę.

W tym roku przygotowaliśmy dwie propozycje menu, wszystkie szczegóły omawiamy indywidualnie,
jesteśmy otwarci na sugestie, prośby i specjalne życzenia.

Restauracja otoczona jest zadbanym ogrodem, posiada wyjście na przytulne patio z ławeczkami i parasolami. Goście, poza salą główną, mają do swojej dyspozycji sale: taneczną, kameralną i przy barku. Niepowtarzalny nastrój tworzą świece, świeże kwiaty i piękne dekoracje z bluszczu.

Posiadamy bardzo bogatą kolekcję zdjęć z zorganizowanych przyjęć tak, abyście mogli sobie Państwo wyobrazić, jak będą wyglądały nakryte stoły, potrawy, dekoracje kwiatowe.

Zachęcamy do przeczytania opinii Gości na forach internetowych.

Udogodnienia:

Noclegi
Catering

Restauracja Flora lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stworzone przez SEMhub.pl
envelopeusersphone-handsetselectchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram